HAKKIMIZDA

Faaliyetlerine başladığı 1978 yılından itibaren kesintisiz bir şekilde ticari hayatını sürdürmekte olan şirketimiz, 40 yıla yaklaşan tecrübesiyle birlikte plastik sektöründe müşterilerinin hammadde istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Şirketimiz Pakistan, Tayvan, Vietnam, Hindistan, Singapur ve Güney Kore’de faaliyet gösteren petrokimya sektörünün önde gelen firmalarından polistiren, polipropilen ve mühendislik plastikleri olarak üç grupta toplanabilecek termoplastik polimerler ithalatı yaparak bunları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ürün karmasını genişleterek birçok farklı ürünü pazarlamaya çalışmak yerine yukarıda bahsettiğimiz PS, PP ve ABS, SAN, PC, PMMA, POM ve SBC gibi mühendislik plastiklerinin üzerine yoğunlaşarak bu ürünlerde müşterilerine özel çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Sahip olduğu uluslararası deneyim ve stratejik yönetim anlayışı ile hem tedarikçilerimizi hem de müşterilerimizi bizim için önemli bir iş ortağı olarak gören şirketimiz, sadece satış faaliyetini yürüten toptancı bir firma görünüşünden tamamen uzakta, distribütörlük prensibini benimseyerek kazan-kazan ilkesini bir adım daha öteye taşıyarak kazan-kazandır ilkesiyle hareket etmektedir.

MİSYONUMUZ

Firma ismimiz ile özdeşleşen değerlerimiz aracılığıyla fark yaratmak, kaliteli ürün ve hizmetler sunarak müşteri beklentilerinin üzerinde bir memnuniyet ve tatmin oluşturmak ve böylece hem onlara hem de onlarla birlikte içinde bulunduğumuz topluma değer katmaktır.

VİZYONUMUZ

Plastik hammadde tedariğinde, etik değerlerimizden en ufak bir taviz vermeden Türkiye ve orta doğuda çalışılmak için en çok arzu edilen Türk şirketi olmak.

DEĞERLERİMİZ

Sahip olduğumuz etik değerlerimiz;

  • Dürüstlük
  • Ahlaklı olmak
  • Güvenilirlik
  • Müşteri ve çalışan memnuniyeti
  • Liderlik